Nagybogo.HU | Nagybőgősök információs portálja


      Ma 2017. április 29., szombat, Péter napja van.     Kapcsolat  Támogatás
Címlap Oktatás

Oktatás Budapesten


Város WEB Elérhetőség
Bartók Béla Zeneművészeti Szakközépiskola www.konzi.freeweb.hu
Szent István Király Zeneművészeti Szakközépiskola www.szentistvanzene.hu/start.html
Winer Leó Zeneművészeti Szakközépiskola www.weinerleo.sulinet.hu
Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem Tanárképző Intézete www.lfze.hu
Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem www.lfze.hu

 


 

BARTÓK BÉLA ZENEMŰVÉSZETI SZAKKÖZÉPISKOLA
Hallgató Diploma éve Tanár
Trautsch Károly (1858-1910)
Schmitz Róbert (1910-1931)
Montag Lajos (1931-1964)
Váczy László (1972-1994)
Lukácshází István (1984- )
Som László (1994-2000)

 


 

SZENT ISTVÁN KIRÁLY ZENEMŰVÉSZETI SZAKKÖZÉPISKOLA
Hallgató Diploma éve Tanár
Schunk László (1990-)
Járdányi Gergely (1992-2004)

 


 

WEINER LEÓ ZENEMŰVÉSZETI SZAKKÖZÉPISKOLA
Hallgató Diploma éve Tanár
Enreiter István (1992-)

 


 

LISZT FERENC ZENEMŰVÉSZETI EGYETEM TANÁRKÉPZŐ INTÉZETE
Hallgató Diploma éve Tanár
Fodor Péter 1967 Bonyhádi József
Rahói Ernő 1967 Montag Lajos
Menyhárt Tibor 1967 Bonyhádi József
Munkácsi Béla 1968 Bonyhádi József
Kádár Eszter 1968 Montag Lajos
Manchin Győző 1969 Bonyhádi József
Csontos Ferenc 1969 Montag Lajos
Denke Gábor 1969 Montag Lajos
Pigler Anna 1969 Montag Lajos
Tóth Tibor 1969 Montag Lajos
Sipos László 1970 Bonyhádi József
Zelinka Tamás 1970 Montag Lajos
Alth Kamilla 1972 Bonyhádi József
Szedlák Béla 1972 Montag Lajos
Huszti István 1972 Bonyhádi József
Polczer Erzsébet 1973 Montag Lajos
Balázs Gábor 1974 Bonyhádi József
Döme Zsolt 1974 Bonyhádi József
Szabó Attila 1974 Bonyhádi József
Debreczeni László 1974 Bonyhádi József
Cser László 1974 Montag Lajos
Kádas Éva 1975 Bonyhádi József
Kerekes István 1975 Bonyhádi József
Kiss Gábor 1975 Montag Lajos
Zorka László 1976 Bonyhádi József
Schunk László 1976 Montag Lajos
Kovács Attila Ferenc 1977 Bonyhádi József
Soós András 1977 Bonyhádi József
Szalánczy Zsuzsanna 1977 Bonyhádi József
Barnás Antal 1978 Bonyhádi József
Petz Antal 1978 Bonyhádi József
Darvas Tamás 1979 Bonyhádi József
Király Zsuzsanna 1979 Bonyhádi József
Körber János 1979 Montag Lajos
Kollár Carmen 1980 Bonyhádi József
Takács Katalin 1980 Bonyhádi József
Vavrinecz Éva 1980 Montag Lajos
Polonkai Zoltán 1981 Bonyhádi József
Cserna András 1981 Montag Lajos
Valus Gábor 1982 Bonyhádi József
Bánhidai Tamás 1982 Bonyhádi József
Járdányi Gergely 1983 Bonyhádi József
Sándor György 1983 Montag Lajos
Pék Ágnes 1984 Szentirmai Antal
Kunsági István 1985 Montag Lajos
Eisenhut Hilda 1986 Bonyhádi József
Keresztes Ilona 1986 Szentirmai Antal
Gergely Péter 1987 Szentirmai Antal
Hepke András 1987 Szentirmai Antal
Kiss Árpád 1987 Bonyhádi József
Nagy Anikó 1988 Bonyhádi József
Fábián Géza 1989 Szentirmai Antal
Reiners Heinke 1989 Szentirmai Antal
IV. évfolyamos képzés
Sárkány Sándor ifj. 1991 Szentirmai Antal
Nyári László 1992 Szentirmai Antal
Kiss Zoltán 1992 Szentirmai Antal
Glázer Péter 1993 Szentirmai Antal
Dénes Balázs 1994 Szentirmai Antal
Czigány Gergely 1995 Szentirmai Antal
Draskóczy Balázs 1995 Szentirmai Antal
Dévényi Gábor 1996 Járdányi Gergely
Radics Sándor 1997 Járdányi Gergely
Vörös Viktor 1997 Járdányi Gergely
Baross Judit 1998 Szentirmai Antal
Barcza Horváth József 1998 Járdányi Gergely
Keller Tamás 1998 Szentirmai Antal
Varga Katalin 1998 Járdányi Gergely
Mohácsi Elemér 1999 Szentirmai Antal
Póta György 1999 Járdányi Gergely
Császár Péter 2000 Szentirmai Antal
Csík Sándor 2000 Szentirmai Antal
Herboly Domonkos 2000 Járdányi Gergely
Palotai Péter 2001 Járdányi Gergely
Puporka Ferenc 2001 Járdányi Gergely
Ladosinszky Andrea 2002 Szentirmai Antal
Piukovics Gábor 2002 Szentirmai Antal
Mócsány Éva 2003 Szentirmai Antal
Heigl László 2004 Szentirmai Antal
Szandai Mátyás 2004 Járdányi Gergely
Bartányi Réka 2005 Járdányi Gergely
Pataj Péter 2006 Járdányi Gergely

 


 

LISZT FERENC ZENEMŰVÉSZETI EGYETEM
Hallgató Diploma éve Tanár
Rátzék István 1899 Gianicelli Károly
Vicek János 1899 Gianicelli Károly
Sebek Vince 1906 Gianicelli Károly
Schwalm Ferenc 1911 Gianicelli Károly
Friedl János 1914 Tintner Bertalan
Jokl József 1914 Tintner Bertalan
Tarján János 1915 Tintner Bertalan
Schneck Ferenc 1922 Tintner Bertalan
Lebenguth József 1923 Tintner Bertalan
Lebenguth Minály 1923 Tintner Bertalan
Lechner Árpád 1925 Schwalm Ferenc
Sándor Antal 1925 Schwalm Ferenc
Bohr László 1926 Schwalm Ferenc
Montag Lajos 1927 Schwalm Ferenc
Roubal Antal 1931 Schwalm Ferenc
Som László id. 1932 Schwalm Ferenc
Nemesszeghy István 1933 Schwalm Ferenc
Lengyel László 1935 Schwalm Ferenc
Roubal Dezső 1935 Schwalm Ferenc
Szabó Géza 1935 Schwalm Ferenc
Putz József 1936 Schwalm Ferenc
Baczinszkí Judit 1937 Schwalm Ferenc
Juszt István 1939 Schwalm Ferenc
Hajdu Árpád 1940 Schwalm Ferenc
Wieland Ferenc 1942 Schwalm Ferenc
Ularik Béla 1947 Tibay Zoltán
Tárnai Antal 1949 Tibay Zoltán
Mérei Ferenc 1951 Tibay Zoltán
Sellei Gyula 1951 Tibay Zoltán
Würtzler Béla 1951 Tibay Zoltán
Czirok Aladár 1954 Tibay Zoltán
Som LÁszló 1961 Tibay Zoltán
Vadász Ilona 1962 Tibay Zoltán
Czeizer Pál 1965 Tibay Zoltán
Novák László 1965 Tibay Zoltán
Ruzsonyi Béla 1965 Tibay Zoltán
Rátkai Ferenc 1967 Tibay Zoltán
Tomcsányi Zsolt 1968 Tibay Zoltán
Pege Aladár 1969 Tibay Zoltán
Tokaji András 1969 Tibay Zoltán
Váczy László 1971 Tibay Zoltán
László Éva 1972 Tibay Zoltán
Tibay Zsolt 1972 Tibay Zoltán
Molnár Béla 1973 Tibay Zoltán
Saru Károly 1973 Tibay Zoltán
Tóth István 1974 Tibay Zoltán
Balogh László 1974 Tibay Zoltán
Nagy László 1976 Tibay Zoltán
Sződi Zsolt 1976 Tibay Zoltán
Cserháti Károly 1976 Tibay Zoltán
Keresztfalvi Gizella 1979 Tibay Zoltán
Bartányi István 1979 Tibay Zoltán
Dobra JÁnos 1980 Tibay Zoltán
Rácz István 1980 Tibay Zoltán
Lajho Géza 1981 Tibay Zoltán
Lőkös Péter 1981 Tibay Zoltán
Janzsó György 1981 Tibay Zoltán
Lukácsházi István 1981 Tibay Zoltán
Bencze László 1982 Pege Aladár
Döme Jenő ifj. 1982 Tibay Zoltán
Enreiter István 1982 Tibay Zoltán
Pege László 1983 Tibay Zoltán
Vavrinecz Éva 1983 Tibay Zoltán
Prínyi Csaba 1984 Pege Aladár
Tóth Csaba 1984 Tibay Zoltán
Soós Balázs 1984 Tibay Zoltán
Szántó Gábor 1985 Pege Aladár
Horváth Alajos 1986 Tibay Zoltán
Kubina Péter 1986 Pege Aladár - Tibay Zoltán
Korkos Szabolcs 1987 Tibay Zoltán
Benyus Sándor 1988 Tibay Zoltán
Buza Vilmos 1988 Tibay Zoltán
Kuzma István 1988 Tibay Zoltán
Pető Zoltán 1988 Pege Aladár
Horti Gábor 1989 Pege Aladár
Lipi Tamás 1989 Pege Aladár
Axmann Péter 1990 Pege Aladár
Matheika Zoltán 1990 Pege Aladár
Németh Csilla 1990 Pege Aladár
Sípos Csaba 1990 Pege Aladár
Sztankov Iván 1990 Tibay Zoltán - Kubina Péter
Lippay László 1991 Kubina Péter
Schweigert György 1991 Pege Aladár
Fejérvári Zsolt 1992 Tibay Zoltán - Kubina Péter
Martos Attila 1992 Pege Aladár
Cziglényi Ákos 1993 Tibay Zoltán - Kubina Péter
Kaszás Károly 1993 Pege Aladár - Ruzsonyi Béla
Tóth Kiss Péter 1993 Tibay Zoltán - Kubina Péter - Pege Aladár
Kozák Zoltán 1994 Kubina Péter
Miklós Attila 1994 Ruzsonyi Béla
Szabóné Vass Anikó 1995 Pege Aladár - Ruzsonyi Béla
Pápai Veronika 1995
Sanda Pál 1995 Kubina Péter
Boldoghy Kummert Péter 1996 Pege Aladár - Ruzsonyi Béla
Bangó Norbert 1997 Kubina Péter
Alper Müffetisoglu 1997 Kubina Péter
Illés László 1997 Ruzsonyi Béla
Balázs-Piri Zsolt 1998 Ruzsonyi Béla
Lévai László 1998 Kubina Péter
Horváth Bence Dániel 1999 Kubina Péter
Zsákai Tibor 1999 Kubina Péter
Ács Péter 2000 Ruzsonyi Béla
Miklós Zoltán 2000 Kubina Péter
Vass Péter 2001 Ruzsonyi Béla
Lendvay Kriszta 2002 Kubina Péter
Patay Lóránt 2003 Ruzsonyi Béla
Hornyák Dávid 2003 Ruzsonyi Béla
Gyurján Róbert 2004 Kubina Péter
Palotai Péter 2004 Kubina Péter
Bíró Zoltán 2004 Ruzsonyi Béla
Tóth Gergely József 2005 Kubina Péter
Fervágner Csaba 2005 Kubina Péter
Endrédy Zsófia 2006 Ruzsonyi Béla